Sprzedaż hurtowa kory dzrewnej – prosto od producenta

Kora ogrodowa

Kora ogrodowaKORA OGRODOWA

Kora ogrodowa to w Polsce najczęściej kora z sosny. Sprzedawana jest również kora świerkowa i jodłowa lecz zawiera ona więcej żywicy przez co łatwiej się brudzi. I brudzi również rośliny.

Jako producent kory oferujemy korę niefrakcjonowaną – różnej grubości. Nie sortujemy kory ogrodowej – zostawiamy to firmom specjalizującym się w produkcji podłoży.

Kora ogrodowa powinna być układana w warstwach ok 7-10cm grubości. Jeśli pod korą ułożymy warstwę geo-włókniny, warstwę możemy zmniejszyć do grubości ok 5cm.
Cieńsza warstwa nie chroni ani przed wysychaniem, a nie wzrostem chwastów. Gorzej zatrzymuje również wilgoć w ziemi.

Jeśli planujemy urządzenie dużego ogrodu, pamiętajmy, że kora luzem zawsze MUSI być tańsza niż kora workowana. Kora workowana jest co prawda łatwiejsza w wykorzystaniu ale ZAWSZE za tą samą cenę dostajemy mniej kory.

Kupując korę ogrodową zwróćmy uwagę na worki w jakich jest sprzedawana. Sprawdźmy, czy 50l to rzeczywiście 50litrów. Wystarczy przesypać korę do wiadra. Pamiętajmy również, że kupując korę luzem, otrzymujemy, po rozsypaniu ok 40% więcej kory niż kupując w workach. Dzieje się tak, gdyż po przesypaniu w mniejsze opakowania w jednostce objętości mamy więcej powietrza a mniej surowca jakim jest w tym wypadku kora ogrodowa.Kora ogrdowa- zładunek

Kupując korę u producenta kory – prosto z tartaku macie Państwo gwarancję zakupu czystej kory ogrodowej. Nie dosypujemy ziemi, torfu ani innych dodatków. Zanieczyszczeń – materiału innego niż kora nie znajdą Państwo w naszym produkcie więcej niż 5%.

Wszystkich, których interesuje kora ogrodowa zapraszamy do współpracy.
Dla firm odbierających korę cały rok mamy preferencyjne warunki. Przy regularnych odbiorach kory luzem są Państwo traktowani priorytetowo w sezonie, kiedy dostępność kory w taratakach jest mniejsza a popyt i ceny wyższe!

Kontakt

Imię i nazwisko

Adres email

Temat

Treść wiadomości